Yükleniyor...

Güvenli Online Konferanslar

Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim

Şimdi Daha Yakınız

Online ortamda düzenlediğimiz etkinliklerle tüm katılımcılarınızı kusursuz bir şekilde ve güvenle bir araya getiriyoruz.

Tüm dünyayı saran COVID-19 salgını etkinlikleri de olumsuz etkiledi. Fakat biz sahip olduğumuz teknolojik imkanlarla konferanslarınızı sanal ortamda online olarak da düzenleyebiliyor, katılımcılarınıza ve size güvenli etkinlik ortamları sunuyoruz.

Katılımcı, davetli konuşmacı ve sponsorlarınızın konferans programını takip edebilecekleri kusursuz teknolojik alt yapıyla aynı heyecanın ve ortak amacın parçası haline getiriyor, anlamlı etkileşim olanakları sunuyoruz.

Online Etkinlik Hizmetlerimiz

Kusursuz Online Bağlantı

Kusursuz Online Bağlantı

Firmamıza ait yazılım çözümlerimiz sayesinde, tüm katılımcılarınızı kesintisiz ses ve görüntü kalitesiyle bir araya getiriyor, güvenli online konferans ortamı sunuyoruz.

Eşzamanlı Paralel Oturumlar

Eşzamanlı Paralel Oturumlar

Aynı anda birden çok salonda oturum yapılabilen, katılımcılarınızın dilediği salondaki sunumu takip edebildiği eşzamanlı paralel oturum ortamları sağlıyoruz.

Sosyal Etkinlikler

Online Soru-Cevap imkânı

Sunum yapan konuşmacıya katılımcıların online olarak soru sormasına ve moderatör tarafından seçilen soruların konuşmacıya aktarılarak cevaplanmasına imkan veriyoruz.

Katılımcılar Arası Canlı Sohbet

Katılımcılar Arası Canlı Sohbet

Online konferans süresince bir sohbet uygulaması ile tüm katılımcıların birbirleriyle iletişim kurmalarını, etkileşimde ve görüş alışverişinde bulunmalarını sağlıyoruz.

Online Sponsor Sunumları

Online Sponsor Sunumları

Sponsorlarınızın katılımcılarınızla buluşabileceği, canlı veya kayıttan sunum yapabileceği etkili sunum ortamları sağlıyor, sponsor-katılımcı iletişimini en üst düzeye çıkarıyoruz.

Sponsor Sohbet Odaları

Sponsor Sohbet Odaları

Sponsorlarınızın katılımcılarınızla online olarak görüşebileceği, sorularını cevaplayabileceği, nitelikli etkileşim ortamı sağlayan ve marka değerini artıran canlı sohbet ortamları sunuyoruz.

Sosyal Aktiviteler

Canlı ve Kayıttan Sunum İmkânı

Davetli konuşmacılarınızın ve katılımcılarınızın online olarak canlı veya kayıttan sunum yapmalarına imkan veriyor, program akışına ekleyeceğiniz linklerle canlı sunumlara erişim doğrudan erişim sağlıyoruz.

Online Katılımcı Etkileşimi

Online Katılımcı Etkileşimi

Katılımcılarınızın birbirleriyle online kartivizit değişimi yapabileceği, sohbet edebileceği, etkinlik sosyal medya duvarında paylaşımlarda bulunabileceği ve yorumlarını paylaşabileceği sanal etkileşim ortamları sağlıyoruz.

Sosyal Medya Paylaşımları

Sosyal Medya Paylaşımları

Etkinliğinize özel sosyal medya hesapları açıyor, paylaşımlarda bulunuyor ve katılımcı sayınızı artırıyoruz. Katılımcılarınızın etkinliğinize özel yazılı ve görsel paylaşımlar yapabileceği etkinlik sosyal medya uygulaması kuruyoruz.

Coğrafi Sınırları Kaldırdık

Dünyanın neresinde olursa olsun tüm katılımcıların aynı heyecanın ve ortak amacın bir parçası olmalarını sağlıyoruz.

Düşük Maliyet Esnek Yönetim

Hibrit konferanslarla mesafeleri ve tüm engelleri kaldırıyor, dünyanın neresinde olursa olsun tüm online katılımcılar ile fiziki katılımcılarınızı kusursuz bir teknolojik alt yapıyla bir araya getiriyoruz.

Düzenli Raporlama Hizmeti

Düzenli Raporlama Hizmeti

Etkinliğinizin başından sonuna kadar düzenli olarak tüm kayıt ve diğer hizmetleri, gelir-gider durumunu raporluyor ve online olarak takip imkanı sağlıyoruz.

Etkinlik Bütçe Yönetimi

Etkinlik Bütçe Yönetimi

Etkinliğinizin bütçesini sizinle birlikte hazırlıyor, tüm gelir ve giderleri titizlikle takip ederek beklentileriniz doğrultusunda yönetiyoruz.

Sponsorluk Anlaşmaları

Sponsorluk Anlaşmaları

Sizin adınıza sponsorluk dosyalarını hazırlıyor, firmalarla görüşme ve sunumları yapıyor, anlaşmalarınızı yapıyoruz.

Entegrasyon Kolaylığı

Online etkinliklerinizi dilediğiniz online konferans aracını entegre etme kolaylığıyla hazırlıyor ve tüm katılımcılar için kesintisiz bir iletişim ortamı sağlıyoruz.

Youtube Kongreler
Vimeo Kongreler
Zoom Kongreler
Top